پرده هایی که خریدم رو هنوز مامان ندوخته. خیلی ذوقش رو دارم و دوست دارم زودتر نصب بشه. خودمم تمیز بلد نیستم بدوزم. برای همین ترجیح میدم مامان بدوزه. خدا کنه وقت کنه بدوزه زودتر. 

.

ماه رمضون داره میاد هم ذوق  دارم هم استرس. امیدوارم بتونم روزه هام رو بگیرم. 

.

همسر به گفته ی خودش از 9 سال پیش حس بویایی اش رو از دست داده. خواهرشم به عنوان یه پرستار، مثلا بردتش دکتر گوش و حلق و بینی. دکتره بهش کورتون داده، یه مدت طولانی مدام نسخه رو تکرار می کرده. دو سال پیش به اصرار من رفت دکتر گوش و حلق  و بینی و دکتر سی تی اسکن داد. اون موقع پشت گوش انداخت و انجام نداد. چند روز پیش دوباره شکایت داشت از سنگینی سر و مشکلات بینی اش. گفتم: سی تی اسکنت رو نرفتی. می خوای بدم دوباره بنویسن بری؟ 

خلاصه دادم نسخه رو نوشتن و سی تی وقت گرفتم و دیروزم فرستادمش گوش و حلق و بینی سی تی رو نشون داد. آندوسکوپی بینی کرد و دارو گرفت. گفتن یه عفونت مزمن داری و ترشح تو سینوسها که خیلی کهنه است. دارو بخور یک ماه دیگه اگه ببینیم خوب نشده جراحی کنیم و چرک رو خارج کنیم.

پیگیری درمان اینطوریه نه تجدید نسخه کورتون. من نمی دونم کدوم ابلهی تو این دوره زمونه کورتون نجویز می کنه که این دختره مدام دنبال کورتون زدن به این و اونه. این عفونت مزمنی که تو سینوس همسر مونده هم نتیجه ی دگزا زدن های بی حساب و کتاب این خانم در طول 5 سالیه که همسر باهاش زندگی می کرده. هر وقت همسر سرما می خورده می خوابوندتش و یه دگزا حواله اش می کرده. طبق گفته ی خودش : من وقت مریض داری نداشتم. کسی نبود از فلانی مراقبت کنه. یه دگزا سرماخوردگی رو خوب می کنه. 

اینم از این. امیدوارم همسر با داروها حل بشه مشکلش. البته جراحی سینوس هم با همون آندوسکوپ احتمالا انجام میشه. ولی خوب به هر حال درد داره. 

.

دختر شانم(خانم) حالش بهتره. خودمم خیلی بهترم. دیروز در آستانه ی انهدام بودم. دیشب دیگه رفتم تو تخت نفهمیدم کی خوابم برد. ساعت دو بیدار شدم دیدم شام شانما رو دست راستم خوابیده و تبش بالاست. درجه گذاشتم 37.5 بود ولی حالش بد بود. بردم صورتش رو شستم و استامینوفنش رو دادم و اومدیم خوابیدیم. باز دیدم گرمشه پنجره رو باز کردم تا آخر، خنک شد خوابید. صبح بدنش خنک بود. امیدوارم تب نکنه امروز.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ashley Maria Qualen rama ره پویان دانش بسم الله الرحمن الرحیم Melissa طفل کبیر خریدو فروش و رهن واجاره املاک در اندیشه