یه تیکه می خواستم دیشب بنویسم یادم رفت. یعنی وقت نشد. 

از پوشک گرفتن بچه اولش یه مرحله ی مهم داره. 

برا شما و بچه جابیفته که یک ساعت به یک ساعت تشریف ببرید دستشویی!

باور کنید خیلی مهمه. جالب اینه که من خودم خیلی فراموشم می شد. و بچه هم طبیعیه که مشغول بازیه و یادش میره. روزای اول بابت همین موضوع نشتی داشت بچه. روزای بعد خودم پیشرفت کردم که اونم پیشرفت کرد.

علاوه بر این مهارت گول زدن بچه و تراشیدن بهانه های جذاب هم خیلی تاثیر داره. یه حرفی باید بزنی که بچه رو بکشونی تو توالت. یه با بحث شکلات یا با بحث کشیدن لپ صندلی توالتش. یا با بحث آب بازی یا با بحث جیش مهربون بدو بیا دیگه. بالاخره به لطالف الحیل باید بکشونیش تو توالت که گاهی اوقات کار سختیه. 

در کل فکر می کنم تا آخر این هفته ما موفق میشیم. خیلی زود یاد گرفت باید بره توالت و خوب نگه می داره خودش رو. فقط بعد از خواب چون گرسنه است و قندش پایین، بدقلق میشه و بیشتر مواقع نشتی دادنش تو اون مواقع بعد از خواب اتفاق افتاده. یکی دو مورد هم تو بازیگوشی هاش و وسط جریان بازی.

یه خوبی از پوشک گرفتن بچه اینجاست که دیگه جمعه به جمعه کهنه ضدعفونی نمی کنم و هر روز چندتا کهنه نمی شورم! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Julie اسفند کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد خريد و فروش سيم کارت چگونه می توان محیط مدرسه را به محیطی با نشاط وشاد تبدیل نمود. مشق زندگی 000000000 دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم نقاشی ساختمان در شهریار فروشگاه اینترنتی 20 آموزش اکسس